Napísali o nás

Barónka Katuška a Barón Andrej 15.1.2022
Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok!
Chalani, viete čo robíte, robíte to fantasticky. Manžel sa bojí výšok, ale pri tej výbornej organizácií, nádherných výhľadom a pozemku zadarmo :)) Pristátie bolo správne adrenalínové. Čerešničkou bol krstný list vzduchoplavca. Ďakujeme.

Lenka Cisková 19.6.2021
Chceme sa Vám poďakovať za parádny zážitok. Let bol skvelý, pilot milý a šikovný, chalani s ním tiež. Naozaj sme si to vychutnali. Až nám je ľúto, že to máme za sebou a nemáme sa na čo tešiť. Tak možno ešte niekedy nabudúce.
S pozdravom 3 generácie rodiny Ciskovcov

Pavol Barabáš 31.3.2020
„Musíš to skúsiť !“ volal mi hneď po prelete cez Tatry nadšený chatár Tomáš Petrík z Chaty pri Zelenom plese. ,,Je to úžasný zážitok. Leteli sme ponad Vysokú, Galériu Ganku, Belianské Tatry. Musíš to skúsiť !“opakoval so vzrušením v hlase. On dostal let ako narodeninový darček. Hneď som teda volal na Balonom.sk. ,,V nedeľu letíš !“- bola stručná odpoveď. A tak som sa zrazu vznášal vysoko nad zasneženou Javorovou dolinou. Balón sa potichu kĺzal k hlavnému hrebeňu Tatier. Preleteli sme ho 300 metrov ponad Gerlach. A pocit ? Úžasný pokoj. Niečo ťažko opísateľné, ale príjemné. Zážitok, za ktorým vám je ľúto, že už skončil… Kedy opäť ?

Igor 4.8.2019
Skvelý zážitok. Leteli sme 1.8.2019 , štart z Hornej Lehoty na Orave pristátie v Liptovskom Trnovci so super výhľadom na Liptovsku Maru. Nádherné výhľady na krajinu a hory pri západe slnka, trochu adrenalínu pri pristátí, skratka nezabudnuteľný zážitok. Týmto ďakujeme za ústretový a profesionálny prístup. Odporúčame všetkým, ak co i len trochu uvažujete nad letom choďte do toho, nebudete banovať.

Miloš 23.1.2019
Prelet ponad Vysoké Tatry bol úplne TOP. Krásne výhľady, bezproblémový let, hladké pristátie a dobrá spoločnosť. Chalani vedia, čo robia a baví ich to. Ďakujeme za super zážitok!

Stefanikova Eva 20.1.2019
Leteli sme 19.1.2019 ponad Tatry a bolo to uzasne. Vystúpali sme az do výšky 3.800 m, bolo tam ticho a klud, počiatočný strach sa stratil a my sme si užívali len let a krasne výhľady. Určite odporúčame všetkým ktorí poznajú Tatry, uvidia ich z inej, neznámej perspektívy a ocenia aké su mohutne a rozmanité. Mali sme skvelého pilota Mata a ďakujeme mu za krasny let, bezpečne pristátie v Slovenskej Vsi a zopár fajn poharikov. Majiteľ firmy bol aj šofér aj pomoc pri pristávaní, balení …klobúk dole. Želáme nech sa firme Balónom darí a robí radosť mnohym z nas.
Eva a Peter z Bratislavy

Zuzana 20.8.2018
V sobotu 18.08.2018 som zažila krásny západ slnka . Bol to neskutočný zážitok, príjemný let, usmiaty pilot a ľudia okolo. Ďakujem

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

tatrybalonom.sk